Vzduchotechnika

Dodáváme rekuperace a součásti VZT od švédské firmy Swegon.swegon_logo 

Swegon je jedním z předních evropských výrobců vzduchotechniky. Nabízí efektivní, energeticky úsporná řešení, která zajišťují dosažení vynikajícího vnitřního mikroklimatu a současně splňují přísné požadavky na úsporu energie.


Swegon nabízí kompletní program výrobků pro domácí větrání. V rámci tohoto programu jsou všechny jeho součásti dodávány jedním výrobcem. Díky tomu zaručujeme, že všechny prvky celého systému budu společně spolehlivě fungovat a že lze vždy zvolit správně nadimenzované komponenty s patřičným výkonem.Díky vzájemné kompatibilitě prvků našeho systému lze například ovládat chod několika vzduchotechnických jednotek z jedné řídí jednotky na kuchyňské digestoři.


Výrobky pro domácí větrání jsou vyráběny většinou v naší továrně Swegon ILTO ve Finsku. Již několik let má tato společnost vedoucí postavení na finském trhu. Ve svém růstu se však nezastavila. Během krátké doby se díky intenzivní vývojové práci podařilo vytvořit nové a vylepšené výrobky a i ty jsou předmětem dalšího vývoje.

REKUPERACE

KUCHYNSKE DIGESTORE

TLUMIČE HLUKU

STROPNÍ DIFUZORY

Schema_-_rekuperace

schema - produkty

© 2010 Klima-Elektron s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.