Panasonic - rezidenční klimatizace

Klimatizace a tepelná čerpadla vzduch-vzduch Panasonic  panasonic - logo

NOVINKA!! ETHEREA - NÁSTĚNNÝ TYP // INVERTER + // STŘÍBRNÁ, BÍLÁ

NOVÁ ETHEREA S ČIDLEM ECO PATROL, ÚČINNĚJŠÍ, KOMFORTNĚJŠÍ, LEPŠÍ DESIGN, ZDRAVĚJŠÍ VZDUCH

Technologie čidla Eco Patrol určuje na základě rychlosti, četnosti a teploty úroveň lidské aktivity v místnosti pro dosažení maximálního komfortu i úspor. S technologií Eco Patrol můžete ušetřit až 30%. Etherea je navíc účinnější než dříve, se spotřebou nižší o 64% u modelu bez inverteru v režimu tepelného čerpadla; s použitím čidla Eco Patrol lze dosáhnout celkové úspory až 71%. Vyšší účinnost znamená větší úspory! Etherea je vybavena vyspělým čisticím systémem s novým Patrol Sensorem, který detekuje a likviduje nečistoty. Díky novému systému mírně suchého chlazení Etherea také zamezuje rychlému poklesu vlhkosti vzduchu v místnosti, což přispívá k vyššímu komfortu, zejména když je klimatizace zapnutá během spánku.

klimatizace

  

Klimatizace Panasonic pro domácnosti

ETHEREA - NÁSTĚNNÝ TYP // INVERTER + // STŘÍBRNÁ, BÍLÁ

 

TYP RE - NÁSTĚNNÝ TYP // STANDARDNÍ INVERTERpanasonic re ii

RE: Výkonné a vysoce účinné inverterové modely jsou k dispozici vždy, když je potřebujete. A díky antialergickému filtru Alleru-buster může stále vychutnávat dokonale kvalitní vzduch bez virů, baktérií a plísní.

  

NÁSTĚNNÝ TYP // INVERTER + // -15 °C

Ucelená nabídka systémů pro čistění vzduchu s vysokou účinností i při -15 °C! Tento nástěnný typ klimatizace je určen zejména pro profesionální aplikace, jako jsou výpočetní střediska, kde je chlazení vzduchu v místnosti nutné i při nízkých venkovních teplotách. Tato klimatizace je kromě toho vybavena automatickým přepínáním systému pro udržování teploty v místnosti i při prudkých změnách venkovní teploty.

 

NÁSTĚNNÝ TYP // STANDARDNÍ TEPELNÉ ČERPADLO

Výkonná klimatizace s tepelným čerpadlem bez inverteru. Energetická třída A pro vysokou úsporu.

 

NÁSTĚNNÝ TYP // INVERTER

Modely UE Inverter jsou výkonné a účinné .

 

PARAPETNÍ TYP // INVERTER panasonic parapetni+

Konzole pro skrytou instalaci do stěny se vyznačuje vysokým výkonem, zejména v režimu topení, i když venkovní teplota poklesne na -15 °C. Dvojitý proud vzduchu pro vyšší komfort a lepší rozložení teploty: horem pro účinné chlazení a spodem pro rychlé a účinné topení.

 

 

PODSTROPNÍ NEBO PARAPETNÍ TYP // INVERTERpanasonic podstropni 

Všestranná podlahová nebo stropní klimatizace s inverterem. Je ideální do restaurací nebo kanceláří, kde je zapotřebí výkonná a účinná klimatizace.

 

 

 

Katalog klimatizací pro domácnosti: Katalog panasonic dom (PDF)

© 2010 Klima-Elektron s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.