Daikin - Multi systém

Klimatizace a tepelná čerpadla Daikin             logo daikin

MULTI SYSTÉM MXU A MXS

 

FLEXIBILNÍ INSTALACE
K dispozici je velmi široký sortiment 2 až 5 portových jednotek, umožňujících prakticky každou aplikaci. K 1 vnější jednotce Multi lze připojit až 5 vnitřních jednotek. Všechny vnitřní jednotky jsou řízeny individuálně dálkovým ovládáním, není nutno je instalovat ve stejné místnosti ani ve stejnou dobu. Venkovní jednotky jsou úhledné a stabilní a lze je snadno namontovat na střechu nebo terasu, případně jednoduše umístit na venkovní zeď.


ŠIROKÝ VÝBĚR
Lze kombinovat různé typy vnitřních jednotek: nástěnné, parapetní, kazetové s kruhovým výdechem, podstropní, typu Flexi, jednotky do podhledu, kazetové se 4 výdechy.
Venkovní split jednotky Multi jsou osazeny swing kompresorem Daikin, který je znám svou nízkou hlučností a vysokou účinností.

daikin multi

 

RMXS


FLEXIBILNÍ INSTALACE
K 1 vnější jednotce Multi lze připojit až 9 vnitřních jednotek. Všechny vnitřní jednotky jsou řízeny individuálně dálkovým ovládáním, není nutno je instalovat ve stejné místnosti ani ve stejnou dobu. Úzké chladivové potrubí usnadňuje manipulaci a připojení, což značně zkracuje dobu instalace. BP boxy mění množství chladiva tak, aby vyhověly požadavkům na chlazení či vytápění místnosti. BP boxy lze jednoduše demontovat, což usnadňuje opravy a recyklaci. Refnety zkracují dobu instalace a zvyšují spolehlivost systému. Maximální délka potrubí 145 m nabízí mnohem větší flexibilitu při výběru místa instalace vnitřních jednotek a velmi zjednodušuje návrh systému.

ŠIROKÝ VÝBĚR
Lze kombinovat různé typy vnitřních jednotek: nástěnné, parapetní, kazetové s kruhovým výdechem, podstropní, typu Flexi, jednotky do podhledu.

daikin multi ii

Katalog klimatizací pro domácnost: Katalog_Daikin_dom (PDF)

© 2010 Klima-Elektron s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.