Klimatizace

Jsme ofociální dealer a servisní partner firem Daikin a Panasonic. Obě japonské firmy patří ke špičkám v oboru klimatizací a tepelných čerpadel. Ve svých výrobcích využívají vlastní inverterové technologie a vlastních kompresorů.

Klimatizace Panasonic        panasonic - logo

TOPNÉ A CHLADICÍ SYSTÉMY PANASONIC - TECHNOLOGIE NÁS ZDOKONALUJE

Touha po zdokonalování učinila ze společnosti Panasonic světovou špičku v oblasti klimatizace. Průmyslové kapacity Firmy Panasonic a rozhodná oddanost životnímu prostředí umožnily firmě vydat se novými cestami výzkumu a vývoje inovativních technologií, které mohou zkvalitnit náš život.

Nabídka domácích, poloprofesionálních a průmyslových VRF zařízení společně s novým systémem Aquarea jsou přizpůsobeny nejnáročnějším konstrukčním i ekologickým požadavkům naší doby.

Panasonic si je vědom velké odpovědnosti spojené s instalací topných a chladicích systémů. Protože na nabídce nejlepších řešení pro topení a chlazení záleží.

NA VŠEM ZÁLEŽÍ

Společnost Panasonic vyvinula nabídku produktů pro vás a vaše klienty, která je rozsáhlejší, než kdykoli předtím. Hlavním novým prvkem nabídky klimatizací pro domácnost je nepochybně řada Etherea s novým systémem Eco patrol, který vyhodnocuje lidskou přítomnost nebo aktivitu v místnosti a podle toho reguluje teplotu. Inovativní design, vysoká účinnost a jedinečný čisticí systém - při konstrukci této řady jsme mysleli především na vaše klienty. A je zde samozřejmě také nabídka profesionálních klimatizací, například pro vás, která díky své produktové šíři dokáže klimatizovat místnosti všech velikostí - vždy s optimální účinností a nedostižně jednoduchou instalací. Řada Etherea je zárukou, že budete svým klientům nabízet to nejlepší.

etherea

 

Klimatizace Daikin             logo daikin

Firma Daikin patří mezi nejvýznamější výrobce klimatizací a tepelných čerpadel.

Lídr v kvalitě výrobků

Společnost Daikin vyrábí vysoce energeticky účinnou a komplexní řadu kvalitních produktů pro řízeni klimatu uvnitř budov a systémů pro komerční, rezidenční a průmyslové účely. Portfolio výrobků Daikin vychází ze čtyř základních „pilířů“, které ilustrují diverzifikaci společnosti Daikin:

  • optimalizovaná řešení pro vytápění: tepelná čerpadla vzduch-vzduch a vzduch-voda pro rezidenční a komerční aplikace včetně ohřevu teplé vody pro domácnosti
  • nejmodernější klimatizace s přímým výparem pro rezidenční a komerční účely
  • aplikované systémy pro centrální chlazeni a vytápěni pro procesní a komfortní aplikace
  • chlazení a mrazení pro maloobchody

Každý z pilířů využívá moderní technologie k dosažení maximální energetické účinnosti, minimální spotřeby energii a minimálních provozních výdajů během životnosti zařízení. Také výrobní sortiment je velmi široký a obsáhlý, pokud jde o pokrytí klíčových oblasti řízení klimatu uvnitř místnosti, přičemž je jisté, že vždy dokáže splnit požadavky našich koncových zákazníků, zadavatelů, zhotovitelů a montážních firem.emura

© 2010 Klima-Elektron s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.